در خصوص اعطای "جایزه انتقال فناوری" شبکه انتقال و تبادل فناوری هشت کشور اسلامی در حال توسعه، موسوم به D-8 TTEN

1395/04/26

در خصوص اعطای "جایزه انتقال فناوری" شبکه انتقال و تبادل فناوری هشت کشور اسلامی در حال توسعه، موسوم به D-8 TTEN به اطلاع تمامی شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و فناور مستقر در پارک آذربایجان غربی می‌رساند بر اساس تصمیم دبیرخانه شبکه، مهلت معرفی نامزدهای متقاضی شرکت در این جایزه، تا تاریخ اول آگوست 2016 تمدید شده است.
بر اساس آیین نامه این طرح، به "بهترین مورد انتقال فناوری" که بین حداقل یکی از کشورهای عضو گروه دی- هشت و سایر کشورهای اسلامی، طی بازه زمانی بین دو جلسه شورای عالی شبکه (یک سال)، صورت گرفته باشد، "جایزه انتقال فناوری شبکه" به مبلغ 5000 دلار آمریکا (به هر یک از طرفین قرارداد) در خلال یکی از برنامه‌های رسمی گروه دی- هشت، اهدا خواهد شد.
در حال حاضر با توجه به برگزاری نخستین دوره جایزه، آن دسته از قراردادهای انتقال فناوری واجد شرایط که در بازه زمانی 9 نوامبر 2014 الی 31 دسامبر 2015 بین شرکت‌های فناور ایرانی و طرف‌های خارجی منعقد شده باشد، امکان معرفی در این رویداد را خواهند داشت.
متقاضیان واجد شرایط ثبت نام می‌توانند فرم ثبت نام و مدارک لازم را از طریق پست الکترونیکی d8tten@techmart.ir  برای دبیرخانه شبکه ارسال نمایند. خاطر نشان می‌سازد شرایط و ضوابط پذیرش نامزدها به همراه فرم ثبت نام از طریق لینک http://techmart.ir/files/docs/D8Award.zip قابل دسترسی می‌باشد.
آقای مهندس حسینی افضل با شماره تماس 76250250 –021 (داخلی 4374) آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات احتمالی در این زمینه می‌باشند.
Arrowمنبع خبر: روابط عمومی واموربین الملل پارک علم و فناوری استان Arrowتعداد بازدید: 258
Arrow فایل ضمیمه