بازدید آقای قاضی پور، نماینده محترم مردم ارومیه در مجلس از پروژه عمرانی پارک علم و فناوری
روز چهارشنبه 2 تیر سال 95 جناب آقاي قاضی پور نماينده محترم مردم آذربایجان غربی در مجلس شوراي اسلامي در پارك علم و فناوري حضور يافتند و از ساختمان‌های در حال احداث پارک بازدید نمودند.
در این دیدار ابتدا دکتر حیدری، رئیس پارک علم وفناوری آذربایجان غربی ضمن بیان خوشامد گویی به نماینده محترم مردم ارومیه و مدعوین محترم، در خصوص فعالیت‌های جاری پارک گزارشی ارائه نمودند.
آقای قاضی پور در حاشیه این بازدید درجلسه‌ای که با حضور دکتر حیدری، رئیس پارک علم و فناوری استان؛ دکتر منصورفر، مشاور امور برنامه ریزی، بودجه و مالی دانشگاه ارومیه و نماینده شرکت های مستقر در شورای پارک برگزار شد در جریان شرایط کنونی، ظرفیت‌ها و مشکلات پارک قرار گرفت.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی بیان کردند: فاز اول ساختمان چند منظوره پارک آذربایجان غربی به اتمام رسیده است و فاز دوم در دست احداث می‌باشد.
در ادامه این بازدید آقای قاضی پور افزود: ما نمایندگان مجلس تمام تلاشمان را برای رفع موانع توسعه علم و فناوری در آذربایجان غربی و حل مشکلات  پارک علم و فناوری که یکی از مهم‌ترین مراکز توسعه عملی علم و فن آوری به شمار می‌رود به کار می‌گیریم .
ايشان در انتهاي بازديد ضمن ابراز خرسندي از وجود پارک علم و فناوري در استان و فعاليتهاي آن، بر حمایت از شرکت های دانش بنیان و برنامه های پارک علم و فناوری آذربایجان غربی اشاره و این امر را نمونه بارز تحقق اقتصاد مقاومتی در استان عنوان کرد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس تاکید کرد: مسوولان باید توجه ویژه‌ای به توسعه تولید علم و فن آوری و تجاری‌سازی تولیدات علمی و پژوهشی داشته باشند و مسیر توسعه آنرا به سهم خود هموار سازند.