دیدار رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی
رئیس پارک علم وفناوری استان آذربایجان غربی دکتر حسن حیدری و حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی و امام‌ جمعه ارومیه در راستای شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامیده شده است، طی جلسه ای که 9 اردیبهشت سال 95 برگزار شد، دیدار نمودند.
در آغاز جلسه دکتر حیدری با ارائه‌ی گزارشی از عملکرد پارک علم وفناوری آذربایجان غربی در سال گذشته، برنامه های آتی این پارک را مطرح نمود. 
 در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی قریشی بیان کردند: شرکت‌های دانش بنیان زیر بنا و زیر ساخت اقتصاد مقاومتی را می‌سازند و فعال کردن واحدهای تولیدی ضرورت همسویی با اقتصاد مقاومتی می‌باشد.
وی فعالیت شرکت‌های دانش بنیان برای ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال برای فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف دانشگاهی  را ضروری دانست و گفت: امیدواریم با حمایت دولت از این شرکت‌ها ظرفیت‌های بالقوه نیروی انسانی در استان به بالفعل تبدیل شود.
وی اضافه کرد: برای اشتغال زایی هر چه بیشتر در استان، بایستی از طرح‌های دانش بنیان دانشجویان کارآفرین و اعضای هئیت علمی دانشگاه‌ها حمایت شود. همچنین اعضای هیئت علمی با احداث شرکت‌های دانش بنیان و با جذب دانشجویان مستعد و جویای کار اقدامی مؤثر در مسیر اشتغال زایی جوانان انجام دهند.  
در پایان جلسه بر لزوم برگزاری چنین دیدارهایی با حضور امام جمعه محترم، مسؤلین استان و پارک به منظور هم‌ اندیشی و همکاری در تحقق اقتصاد مقاومتی تأکید شد.